REGULAMIN

REGULAMIN

Regulamin główny

1. Każdy użytkownik rejestrując się w serwisie Beatmaking.eu, potwierdza jednocześnie, że zapoznał się wcześniej z regulaminem i akceptuje wszystkie poniższe zasady.

2. Zakaz rejestrowania kilku kont przypadających na jednego użytkownika.

3. Zakaz umieszczania linków prowadzących do innych forów oraz zakaz reklamowania innych serwisów powiązanych tematycznie w jakikolwiek możliwy sposób bez zgody administracji.

4. Zabrania się pisania kilku postów pod rząd w jednym temacie. Korzystamy z opcji edycji. Ponadto wypowiedzi muszą być czytelne. Staramy się pisać bezbłędnie, używając polskich znaków, nie piszemy używając capslocka.

5. Zabronione jest usuwanie treści własnych postów, a także oznaczanie ich jako “do usunięcia”.

6. Zabronione jest dziękowanie za odpowiedzi innych użytkowników w formie komentarza typu: “dzięki za wypowiedź” itp. (jest to traktowane jako podbijanie tematu i spam). Chcesz komuś za cokolwiek podziękować? Użyj ikonki plusa w prawym dolnym rogu posta.

7. Zakaz używania czerwonego koloru.

8. Zabrania się obrażania innych użytkowników, ich twórczości oraz szerzenia nienawiści. Dyskutujemy na poziomie. Ponadto zabrania się umieszczania wypowiedzi, które:

– obrażają osoby publiczne (art. 23 Kodeksu cywilnego);
– obrażają inne narodowości, religie, rasy ludzkie (art. 23 Kodeksu cywilnego oraz art. 194 – 196 Kodeksu karnego);
– zawierają pomówienia – informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);
– przyczyniają się do łamania praw autorskich lub naruszają prawa autorskie i licencje podmiotów trzecich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.).

9. Zakaz umieszczania na forum treści pornograficznych.

10. Na forum panuje bezwzględny zakaz zamieszczania płatnych treści chronionych prawami autorskimi (zakaz piractwa).

11. Wszystkie tematy z działów gatunkowych produkcji, remiksów i dem są zamykane po upływie trzech miesięcy od daty opublikowania tematu lub wygaśnięcia zawartych w nich linków.

12. W sytuacji, gdy użytkownik nie stosuje się do którejkolwiek z zasad, administrator lub moderator ma prawo ukarać takiego użytkownika ostrzeżeniem lub banem.

13. Forum jest bezpłatne. Nie pobiera się żadnych opłat za rejestrację czy też za zamieszczane przez użytkowników materiały.

14. Witryna Beatmaking.eu oraz jej właściciel nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczane przez użytkowników serwisu materiały łamiące powyższe zasady, jak i polskie prawo.

15. Administracja zastrzega sobie prawo do możliwości wykorzystania wszelkich materiałów zamieszczonych na forum w celach promocyjnych witryny Beatmaking.eu.

Sygnatura jest dostępna dla użytkowników od rangi _____ wzwyż.

CZAT
Forumowy CZAT znajduje się na dole strony głównej.
Regulamin panujący na naszym czacie to przede wszystkim Regulamin główny, ponadto:

– nie używamy mycode;
– nie spamujemy;

Administracja forum zastrzega sobie prawo do zmiany treści regulaminu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *